Home > JAK POMÓC

JAK POMÓC

Jak pomóc? To proste!
Mariusz jest pod opieką Stowarzyszenia „To Ma Sens”, za pośrednictwem którego można wpłacać darowizny na jego rehabilitację (nr rachunku: 19 10902851 0000 0001 2977 5390). Każda złotówka ma znaczenie, jeżeli możesz ustawić stałe zlecenie na 20 zł czy 50 zł to będzie bardzo duża pomoc! (więcej… w rozwinięciu)
Mamy taką propozycję, jeżeli danie przyrządzone z przepisu Mariusza sprawiło Ci wyjątkową przyjemność, a może uświetniło wyjątkową okazję i masz #Smak na życie, to podziel się butelką wina – wpłać darowiznę w kwocie równowartości wina jakie lubisz
Jak stale masz #Smak na życie, to możesz dzielić się butelką wina, co miesiąc – ustawiając stały przelew. Dla Ciebie to jedna butelka wina mniej, dla Mariusza stałe wsparcie umożliwiające finansowanie rehabilitacji.
(link do Pay pay).
Przypominamy o możliwości odliczenia 1% od PIT Stowarzyszenie „To Ma Sens” KRS0000331638 cel szczegółowy: Mariusz Wachowicz .
Jeżeli smakowało Ci danie przyrządzone z przepisu Mariusza, zamieszczone w książce „5 pór roku w kuchni. Smak na życie.” lub z blogu kulinarnego Mariusza wyślij charytatywny SMS na numer 75165, o treści POMOC 6674 (koszt 6,15 zł z czego 5 zł trafi do Mariusza).

Kup książkę! „5 pór roku w kuchni. Smak na życie” to historia życia Mariusza oraz zapis prowadzonego przez niego kulinarnego bloga (wsmak.blogspot.com). Wszystkie potrawy i zdjęcia dań zostały wykonane przez Mariusza i pochodzą z jego bloga. Mariusz przed wypadkiem był perfekcjonistą – wszystkie potrawy musiały być przygotowane z największą starannością i podane po królewsku. Mamy nadzieję, że gdy wróci do pełni życia, wróci też do swoich pasji. (więcej… w rozwinięciu)
Książka będzie idealnym prezentem od Świętego Mikołaja! Przecież to Święty, który uczy pomagania innym! Jeżeli organizujesz paczki świąteczne dla swoich klientów możesz dołączyć do nich tę książkę – chętnie wystawimy certyfikat Twojej firmie, że jesteś przedsiębiorcą ze #Smakiem na Życie! CSI jest bardzo cenione na rynku!
Zajrzyj do wnętrza książki! – link do strony książka
Jeżeli jesteś blogerem kulinarnym, albo po prostu lubisz gotować, a prowadzisz profil w mediach społecznościowych to ugotuj danie z kuchni Mariusza i napisz o tym u siebie! (więcej… w rozwinięciu)

Blogerzy kulinarni dla Was specjalna propozycja współpracy: w zamian za wykorzystanie przepisu z książki i otrzymanie tytułu #blog smaczny na życie (co będzie wiązało się z umieszczeniem informacji na stronie, oraz w materiałach prasowych), blog umieszcza rekomendacje przepisu, książki i akcji, na swojej stronie i social mediach, oraz umieszcza baner reklamowy przekierowujący na www.smaknazycie.eu .

Jesteś Restauratorem to mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Zdobądź certyfikat restauracji co ma #Smak na życie! Wprowadź do Menu dania z #Budzimy Smak na życie, #WakeUpMenu – nasze motto smacznie jemy i smacznie żyjemy (pomagając innym) (więcej… w rozwinięciu)

Jeśli jesteś restauratorem możesz wprowadzić dania z autorskiej książki kulinarnej Mariusza „5 pór roku w kuchni. Smak na życie” do stałego menu swojej restauracji lub serwować w wybrany dzień jako danie dania. Przepisy są proste i smaczne, zawsze zdrowe, książka zawiera blisko 400 propozycji z uwzględnieniem dań dla wegetarian i wegan, znajduje się w niej również szeroka paleta dań z sezonowych produktów oraz desery.
Szef Kuchni przygotowuje jedno lub więcej wybranych dań. Danie trafia do karty, a dochód z jego sprzedaży wspiera rehabilitację Mariusza.
Jeśli nie masz możliwości wprowadzenia dania do swojej karty, a dysponujesz przestrzenią w której mogą odbyć się warsztaty kulinarne chętnie przyjmiemy tą formę wsparcia.

RESTAURACJE
danie w menu,
danie dnia,
danie sezonowe,
warsztaty kulinarne.
Jeśli odwiedzasz warszawskie restauracje wybierz taką w której jedząc możesz pomóc Mariuszowi wrócić do pełnej sprawności. Jeśli chcesz posmakować gotowania i samodzielnie przygotować danie z kuchni Mariusza to zachęcamy
do zapoznania się z ofertą naszych warsztatów kulinarnych.

Komercyjne warsztaty kulinarne – w znanych miejscach, restauracjach wg przepisów Mariusza – wpłaty za udział na rzecz akcji.

Akcje allegro charytatywni

Wszystkie wpłaty będą dokonywane bezpośrednio na konto Stowarzyszenia „To Ma Sens”.